مراجعین ارجمند در صورت تمایل به مشاهده جواب آزمایش خود اینجا کلیک کنید.

پزشکان محترم: برای مشاهده جواب بیماران خود در تماس با آزمایشگاه رمز ورود دریافت نمایید

در صورت مواجهه با مشکل، ضمن عرض پوزش بابت قطع موقت سرویس جوابدهی اینترنتی و درخواست شکیبایی تا رفع عیب، میتوانید با اعلام شماره پذیرش و نام و آدرس پست الکترونیک (e-mail) خود در صفحه تماس با ما درخواست ارسال جواب به آدرس الکترونیک خود بنمایید.

توضیح: در صورت وجود مانده بدهی در حساب شما، قادر به مشاهده جواب نخواهید بود. در صفحه جوابدهی امکان پرداخت و تسویه آنلاین از درگاه «زرین پال» وجود دارد.

در عین حال شما میتوانید با نصب اپلیکیشن «پارسی لب» روی گوشی اندروید خود از بازار (لینک بارکد QR زیر) هزینه های خود را بپردازید و جواب های فعلی و قبلی خود را دریافت کنید.

همچنین می توانید در صورت تمایل مبلغ مانده را به یکی از حساب های زیر واریز نموده، شماره و تاریخ فیش بانک را با تلفن یا فکس یا در صفحه تماس با ما این سایت (با ذکر شماره قبض و نام بیمار) به آزمایشگاه اطلاع دهید تا دسترسی شما به جواب آزمایش فراهم گردد.
شبا بانک رفاه : ۲۵۳۴۸۴۸-IR16013010000000000 به نام دکتر مازیار غفوری (جهت انتقال بین بانکی پایا)
کارت بانک رفاه: ۴۷۹۷-۸۸۰۹-۶۳۱۵-۵۸۹۴ به نام دکتر مازیار غفوری
حساب جاری همراه بانک رفاه: ۲۵۳۴۸۴۸ به نام دکتر مازیار غفوری

همچنین شما میتوانید از آزمایشگاه بخواهید که جواب را در تلگرام یا ایمیل برایتان ارسال کنند. آدرس ایمیل را هنگام پذیرش اعلام کنید و یا از همان شماره موبایل که هنگام پذیرش ارایه داده اید همراه ذکر شماره پذیرش و نام بیمار، از طریق تلگرام برای ما بفرستید. برای حفظ امنیت اطلاعات پزشکی شما، آزمایشگاه به درخواست های شماره های دیگر پاسخ نخواهد داد.