نمایی از بخش های مختلف آزمایشگاه

درباره آزمایشگاه

آزمایشگاه پیشگام در اول دیماه سال 1386 با هدف ارائه خدمات تشخیصی روتین، تخصصی و فوق تخصصی به بیماران و پزشکان توسط دکتر مازیار غفوری پزشک متخصص آسیب شناسی تاسیس شد. این آزمایشگاه با هدف کمک به بیماران خراسان جنوبی و راه اندازی تمامی آزمایش ها و خدمات مورد نیاز آنان جهت تشخیص و درمان به موقع آنان و ارتقای سطح کیفیت زندگی ایشان در حد امکان شکل گرفته است.
از آنجاییکه تشخیص صحیح بیماری ها و حتی گزارش صحیح نتایج آزمایشات مستلزم همکاری و ارتباط تنگانگ آزمایشگاه و پزشک معالج است، در این راستا ما دست تمامی پزشکان محترم را به گرمی می فشاریم و از تمام داشته های علمی و تکنیکی خود در این جهت دریغ نمی کنیم.
ما به همراه پزشکان تلاش می کنیم تا بیماری بیماران را تشخیص دهیم، برای سوالات موجود جوابی یافته، پیشرفت بیماری یا بهبودی را ارزیابی کنیم، سلامت افراد سالم را تایید نماییم و در صورت نیاز آموزش دهیم و از ایجاد عوارض جلوگیری کنیم.
همچنین در طی سالها تلاش نموده ایم با کارگیری و گلچین نمودن بهترین دستگاه های تمام اتوماتیک آزمایشگاهی از معروفترین کمپانی های جهان که از کشور های اروپایی و آمریکا وارد کشور شده است و استفاده از کیت های انحصاری و اوریژینال هر دستگاه که توسط شرکت سازنده دستگاه تولید می گردد سعی نموده ایم تا با بالا بردن کیفیت در حد امکان رضایت پزشکان و بیماران را جلب نماید.
هدف ما استفاده از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا و امکانات الکترونیک است تا خدمات خود را صحیح، دقیق، سریع و با کمترین هزینه ارائه نماییم.

در این آزمایشگاه مراجعه کننده اولین اولویت است و سعی می شود تا تمامی آزمایش ها مطابق به روزترین استاندارد های بین المللی و کشوری با رعایت استاندارد های کنترل کیفی انجام شوند. نمونه ای از فعالیت های ما در این راستا، راه اندازی سیستم LIS در کلیه سیستم ها و اتصال به سرور در بستر شبکه می باشد که تمامی جوابها به صورت خودکار به سیستم جوابدهی منتقل میگردد که این خود باعث به حداقل رساندن خطاهای انسانی در این زمینه می گردد.
آزمایشگاه ما با تکیه بر اعتماد شما عزیزان و تلاش چندین ساله پرسنل خود موفق شده است که گواهینامه های زیر را دریافت نماید:

ISO 9001:2008

ISO 9001:2015

روند توسعه آزمایشگاه ما

متخصصین باتجربه
تجهیزات به روز
فضای مناسب
سرعت در جوابدهی

با تیم کاری آزمایشگاه ما آشنا شوید

دکتر مازیار غفوری

دکتر مازیار غفوری

موسس و مسوول فنی

توضیحاتی در خصوص شخص

زهره شهابادی

زهره شهابادی

سوپروایزر پذیرش

توضیحاتی در خصوص شخص

سید محمد کاظمی

سید محمد کاظمی

سوپروایزر فنی

کارشناس آزمایشگاه

مرتضی لطفی

مرتضی لطفی

سفارشات فنی

توضیحاتی در خصوص شخص

ملیحه صالحی

ملیحه صالحی

پذیرش برتر

عصمت عزیزی

عصمت عزیزی

پذیرش

توضیحاتی در خصوص شخص

فرزانه قربانی

فرزانه قربانی

مسوول بیوشیمی

توضیحاتی در خصوص شخص

آسیه بنی اسدی

آسیه بنی اسدی

پذیرش برتر

توضیحاتی در خصوص شخص